Outlet
2. el alım-satım, takas, model yükseltme işlemlerinizi Outlet mağazamızda gerçekleştirebilirsiniz.
Daha önceden herhangi bir mağazadan satın almış olduğunuz müzik enstrümanlarınızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? Veya elinizde bulunan müzik enstrümanınızı daha farklı bir modelle ya da başka bir kategoriden enstrüman ile değiştirmek mi istiyorsunuz?
Bu durumda sizi fiyat avantajları da sunduğumuz Zuhal OUTLET'e bekliyoruz...

Zuhal OUTLET'te; 2. el müzik enstrüman alım-satımı yapabilir, satmış olduğunuz ürün bedeli karşılığında nakit veya Zuhal mağazalarında geçerli olmak üzere çek alabilir, değişim (takas) yaparak enstrüman modelinizi yükseltebilir veya Zuhal OUTLET'i vitrin olarak kullanarak enstrümanlarınızı konsinye mantığı ile satışa çıkartabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz müzik enstrümanlarınızı fiyatlandırarak, size her konuda destek olacaktır. 
Zuhal OUTLET’te hangi ürünler satılmaktadır?
- Ülke genelindeki Zuhal mağazaları ve 250’den fazla bayimizin stok fazlası olan ve kullanım açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen ürünleri sergilenmektedir.
- Takas ve ikinci el olarak mağazamıza gelen ürünler, bakım ve kontrolden geçerek değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
- Bakımları özenle yapıldıktan sonra mağazımızda konsinye olarak sergilenen ürünler
- Zuhal mağazalarında uzun süre sergilenen teşhir ürünleri Zuhal OUTLET mağazamıza yönlendirilmektedir.

*Zuhal OUTLET mağazamızdan alacağınız ikinci el ürünler altı ay, teşhir ürünleri veya stok fazlası olan kullanılmamış ürünler 2 yıl garantilidir.
**Zuhal OUTLET stokları hızlı değişkenlik gösterebildiğinden, her türlü sorularınızı satış danışmanlarımıza danışmanızı tavsiye etmekteyiz.


Ayrıntılı bilgi almak için outlet@zuhalmuzik.com adresiyle iletişime geçebilir veya 0212 243 34 32 no'lu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Outlet sayfamıza gitmek için tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.