Top 100 Dealer by NAMM Ödülleri'nde Türkiye'yi Temsil Ediyoruz!
Zuhal Müzik olarak müzik sektörünün Oscar'ları olarak bilinen Top 100 Dealer by NAMM Ödülleri'nde 4 farklı dalda ödüle aday gösterildiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Zuhal Müzik, müzik ürünleri ve müzik perakendecilerinin küresel birliği olan National Association of Music Merchants (NAMM) tarafından dünyadaki ilk 100 Müzik Mağazası arasına girdi. Ödül; mağazalarına, bölgelerine ve müşterilerine olağanüstü bir bağlılık sergileyen ve yerel toplulukları aracılığıyla müzik dolu bir dünya yaratma vizyonunu paylaşan perakende müzik satıcılarını onurlandırıyor. Ödül Ocak ayında gerçekleştirilecek ve dünyaya müzik getiren insanları birleştirmek ve desteklemek için dijital ortam üzerinden küresel bir buluşma olan NAMM'nin Believe in Music Haftası’nda verilecek.

 

Müzik sektörün Oscar’ları olarak bilinen Top 100 Dealer by NAMM Ödülleri, en iyi müzik perakendecilerini ele almaktadır. Listeyi belirlemek üzere bağımsız jüri heyeti, müşteri hizmetleri, yenilikçilik, müzik savunuculuğu, mağaza tasarımı, pazarlama ve satış promosyonlarını içeren kategorilerde derecelendirilen ve İlk 100 listesini belirlemeye göre puanlanan yüzlerce gönderiyi inceledi.

 

Ödül teslimi sürecinin bir parçası olarak Zuhal Müzik, “Innovation Award” (İnovasyon Ödülü), “Best Store Design” (En İyi Mağaza Tasarımı),  “Best Community Retail Store” (En İyi Topluluk Perakende Mağazası), “Music Makes Difference Award” (Sosyal Sorumluluk Projelerini Ele Alan Ödül” ve gıpta edilen “Dealer Of The Year Ödülü” (Yılın Bayisi Ödülü) dahil olmak üzere 4 farklı kategori ödüllerinden biri için değerlendirilecek! Yarışmada Türkiye’yi temsil eden Zuhal Müzik, ailesi olarak gördüğü tüm hayranlarını, yerel topluluk üyelerini ve müşterilerini, en çok oyu alan markaya verilen bir diğer ödül olarak “Top 100 Customers’ Choice Award” (İlk 100 - Müşteri Seçimi Ödülü’nde) oy vermeye davet ediyor. 

Türkiye'yi temsil ettiğimiz Top 100 Customers' Choice Award kategorisinde Zuhal Müzik'e oy vermek için; 
https://topdealer.namm.org/#vote23

 

 

Believe in Music, dünyada müziği yayan insanları birleştirmek ve desteklemek için dijital ve küresel bir buluşmadır. 18 Ocak 2021 haftasında yapılacak olan toplantı, BelieveinMusic.tv'de kapsamlı program ve profesyonel eğitimi sunmanın yanı sıra, her yıl olduğu gibi müzik ticaretinde kişileri birbirine bağlayan etkileşimli bir pazar yeri görevini de görecek ve sektör genelinde bulunan yenilik ve ilhamı yükseltmek için tasarlanmıştır. Etkinlik aynı zamanda müziğe inanan herkes için canlı müzik, içerik ve ürün keşfi sunarak, dünyanın dört bir yanındaki müzik üreticileri ve meraklıları arasında bağlantı kurmaya yardımcı olacak ve Covid-19 sürecinden derinden etkilenen müzik camiası için destek sunacaktır.

 

NAMM Hakkında

National Association of Music Merchants (NAMM), 17 milyar dolarlık müzik ürünleri endüstrisini güçlendirme ve müzik yapmanın zevklerini ve faydalarını teşvik etme misyonuna sahip, kar amacı gütmeyen bir dernektir. NAMM'nin etkinlikleri ve programları, her yaştan insana müzik yapmayı teşvik etmek için tasarlanmıştır. NAMM, 104'ten fazla ülkede bulunan yaklaşık 10.400 Üye şirketten oluşmaktadır. NAMM veya müzik yapmanın kanıtlanmış faydaları hakkında daha fazla bilgi için www.namm.org adresini ziyaret edebilir, 800-767-NAMM (6266) numaralı telefonu arayabilir veya Facebook, Twitter ve YouTube'da hesapları takip edebilirsiniz.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.