Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Yaratıcı Akışınızı Akai Professional Fire ve Sample Tools by CR2 ile Ateşleyin!
Yaratıcı Akışınızı Akai Professional Fire ve Sample Tools by CR2 ile Ateşleyin!
Sınırlı bir süre için, yeni ve mevcut Akai Fire kullanıcıları, CR2 tarafından geliştirilen Sample Tools içerisindeki 3 özel Fire genişletme paketine sınırsız erişime sahip oluyor.

Pro prodüksiyon, en yeni ve en çok talep edilen ses içeriklerini sunuyor. Bu yüzden Akai Professional ve Sample Tools by CR2, yeni ve mevcut Fire FL Studio kontrol ünitesi kullanıcılarına üç özel Fire genişletme paketi sağlamak için güçlerini birleştirdi. 1 Temmuz 2019 tarihine kadar akaipro.com üzerinden Fire ünitesinizi kayıt ettirerek, Sample Tools içeriklerine ulaşabilirsiniz.

 

Ultimate EDM, Ultimate Trap ve Ultimate Underground'ı birleştiren bu paketler, 1GB + genişliğinde muazzam bir üretime hazır içerikleriyle, prodüksiyonunuza son dokunuşları yapabilir veya aklınızdaki fikri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Herşeyi kapsayan yoğun melodilerden, üretiminiz ne olursa olsun sert vuruşlu davullara ve göz kamaştırıcı bass’lara kadar uzanan geniş aralığı ile herkes için gerçekten bir şeyler bulunuyor ve hepsi FL Studio ile sorunsuz çalışacak şekilde kullanımı kolay FL Studio şablonları ile beraber geliyor!

 

Akai Professional Fire FL Studio Hakkında

Akai Professional Fire, türünün ilk örneği olan FL Studio Dijital Ses İş İstasyonu (DAW) platformu için özel bir donanım denetleyicisidir. Image-Line ile yakın ortaklık içinde oluşturulan Fire, tüm FL Studio üreticilerinin iş akışını ve müzik oluşturma deneyimini geliştirmek için tasarlanmış yüksek performanslı bir araçtır.

 

Ses örneklerinizi gezinmek, seslendirmek ve yüklemek, proje dosyalarını geri çağırmak ve eklentileri açmak için özel bir tarayıcı işlevine sahiptir. Sadece tarayıcıyı seçin ve FL Studio içindeki içeriği ve cihazları ön izlemek ve yüklemek için döner kodlayıcıyı seçin - Grafiksel OLED ekran, oturumunuzdaki çeşitli dosyaları, menüleri ve parametreleri kolay bir şekilde taramanızı ve denetlemenizi kolaylaştırır. Tak ve kullan özellikli entegrasyona sahip, FL Studio’nun ünlü adım sıralayıcıyla birkaç saniye içinde, anında etkileşim kurmak için tasarlanan Fire’in 4 x 16 hıza duyarlı RGB pad matrisini kullanarak parçalar oluşturuyor olacaksınız.

 

Sample Tools by CR2 Hakkında

Sample Tools, yeni başlayan ve profesyonel müzik prodüktörlerine en kaliteli örnekleri, ön ayarları, şablonları sunmaktadır. ilham verici ses içerikleri, ses üretiminizi renklendirecek davul kitleri ve titizlikle programlanmış melodiler ile dolu, performans odaklı Ableton Live Set olduğunu her zaman belirtilmektedir. Akai Professional’ın ultra taşınabilir stüdyo çözümleri  ile yaratıcılığınızı canlandırın ve mükemmel modüler stüdyo donanımınızı, etkileyici dokunuşlarınızla kontrol sağlarken, hızlı ve sorunsuz iş akışı için ustalıkla seçilmiş ürünle tamamlayın.

 

Akai Professional ve Sample Tools by CR2  çok yönlü kontrol, daha fazla ritim, daha sert vuruşlar ve kolaylaştırılmış içerikleriyle müzik üreticilerini ve canlı performansları en üst düzeyde olmasını sağlamak için güçlerini birleştiriyor… Yeni bir şey yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Akai Professional Fire FL Studio Ürününü İncelemek İstiyorum.


 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.