Yeni MPC Live II Retro ile Geçmiş ve Geleceği Buluşturun!
Special Edition - MPC Live II Retro şimdi shop.zuhalmuzik.com ve mağazalarda!

Yeni MPC Live II Retro ile tanışın; MPC Live II’de olduğu gibi bağımsız, şarj edilebilir ve batarya ile çalışabilen MPC iş akışının keyfini çıkartın! Sınırlı sayıda üretilen retro tasarım ve müzik prodüksiyon cephaneliğinize nostaljik bir estetik katmanın tam zamanı! MPC serisinin prodüksiyon dünyasında eşsiz olduğunu tüm dünya bilir. Yeni MPC Live II Retro, MPC 60, MPC 3000 ve MPC 2000'in heyecanını yeniden tanımlayarak geçmişi, geleceğe taşıyor.


  

 

 

İlhamın Geldiği Her Yerde

İlham verici bir anı asla kaçırmak istemeyen müzik prodüksiyoncuları için MPC Live II Retro, bağımsız ve batarya ile kendi kendine yetebilir, her yerde eksiksiz bir MPC deneyimi sunar. 

 

Müzik Yapma Deneyimini En İyi Şekilde Dinleyin

MPC Live II Retro, orijinal MPC Live II ile aynı dahili stereo sistemine sahiptir. Tasarım

temelde bu ikili tweeter-woofer sistemi ile fikirlerinizin yaratıcılıktan geçmesini sağlamak için kusursuz ses netliği sağlar. Patlayan 808'ler, kick davullarının kusursuz vuruşları, bas hatlarını ve prodüksiyonunuzun her ayrıntısını net, ipeksi şekilde duyabilmeniz için tasarlanmıştır. İkinci bir bakış açısına mı ihtiyacınız var? O zaman dahili hoparlörleri kapatın, stüdyo monitörünüze  bağlanın ve hazır olun!

 

Her Bit bir MPC

MPC Live II Retro, modern bir MPC'den beklenildiği gibi gövdesinin içerisinde MPC X ile aynı şekilde çok çekirdekli işlemciyi içerir. Akai Professional’ın ikonik 16 pediyle üretiminizin tam kontrolünü ele alabilir, 7 inç’lik parlak dokunmatik renkli ekranda örnekleri sıralayabilir ve düzenleyebilirsiniz. İleri seviye iş akışı için dokunmatik düğmeler ve titizlikle düzenlenmiş özel düğmelerden oluşan bir cephaneyle tüm kritik işlevlere dalın. MPC Live II Retro, süper sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle desteklenir ve profesyonel bir müzik prodüksiyonu için talep ettiğiniz her şeyle birlikte sunulur. Böylece siz odak noktanızı sadece yaratıcılığa yönlendirirsiniz.

 

Mobil Güç

Bir üretici olarak çok yönlülük talep ettiğinizde, MPC Live II Retro sizi her durum için hazırlar. Üç stereo ¼ inç TRS çıkışı ile (6 mono), phono / line seviyesi girişleri, USB, MIDI, Wi-Fi, Bluetooth ve dört TRS CV / Gate çıkışı ile bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Modüler sisteminize sahnede komut verebilir ve yeni bir yöne doğru ilerleyebilirsiniz.

performansınıza; bir ara bağlantı kablosu alın ve herhangi bir stüdyo raf donanımına kolaylıkla takın; USB MIDI denetleyicilerinizi bağlayın,

bir synth motoru seçin ve sürükleyici, etkileyici performanslar dünyasına dalın; döner tablaları bağlayın ve biraz enjekte edin

eski usul örnekleme lezzetini üretiminize ekleyin. Günlük üretici faaliyetleriniz, farklı

Sahneye ve geriye dönük stüdyo alanları - günün gerektirdiğinde, ürünleri teslim etmek için MPC Live II Retro'ya güvenebilirsiniz.

 

Stüdyonuzun Merkezi Erişimi

MPC Live II Retro'nun tüm harici MIDI donanımınıza komuta ettiğini söylerken, MIDI Multi özelliğini kastediyoruz. Şimdi sınıf uyumlu USB klavyeleri, dahili stüdyonuzdaki tüm MIDI donanımlarını aynı anda bağlayabilir ve yönlendirebilirsiniz. MIDI arayüzleri ve USB'den CV'ye modüller, I / O yeteneğinizi güçlendirir. Bunu dahili MIDI yönlendirme ile parçalar arasında, herhangi bir MIDI uyumlu synthesizer, drum machine veya ses modülü ile MIDI yönlendirebilirsiniz. Hatta çok kanallı kayıt özelliği ile MPC Live II Retro herhangi bir prodüksiyonun atan kalbini oluşturur ve kurulum, tüm donanımınızın gerçek gücünü ortaya çıkarır.

 

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın

Kendinizi yaratıcı hissettiğiniz her zaman ve her yerde üretin. O kıvılcımı bekleyerek ortalıkta dolanmayın, kendinizi güçlendirin, nerede olursa olsun ilham bulmak için ihtiyacınız olan her şey tam olarak burada! 5 saate kadar şarj edilebilir Lityum-ION bataryası ile MPC Live II Retro, her yerde yaratma felsefesinde devrim yaratıyor.

 

MPC Yazılımı 2

Akai Professional’ın yeniden tasarlanan MPC 2 Yazılımı, hem bağımsız hem de kontrol ünitesi  modlarında MPC Live II Retro’yu çalıştırır. Bu sayede klip başlatma işlevini, dahili synth motorlarını, kontrol ünitesi modunda VST uyumluluğunu, Mac ve PC'de bağımsız bir uygulama olarak çalışabilmeyi, çok yönlü DAW entegrasyonunu ve daha fazlasını sunar.

 

Splice Entegrasyonu

MPC Live II Retro'daki dahili Splice entegrasyonu ile ses örneklerine göz atma ve seçmelerinizi basitleştirebilirsiniz. Splice Sounds ile dünya çapındaki prodüktörlerin ürettiği her türde milyonlarca yüksek kaliteli, telifsiz örnek ses, ön ayar ve loop’lara ulaşın. MPC Live II Retro'da yerleşik olarak bulunan Splice ile doğrudan dokunmatik kullanıcı arayüzünden kendi Splice kitaplığınıza Wi-Fi erişimi ulaşın.

 

Ableton Live Entegrasyonu

MPC Live II Retro, anlık performans ve prodüksiyon kurulumu için Ableton Live'a önceden eşlenmiş olarak gelir. Live’ın klip başlatma, mikser ve enstrüman makro kontrolleri üzerinden kablosuz olarak Wi-Fi ağı ve Ableton Link üzerinden komut verin veya USB - Ethernet adaptör kullanarak ethernet bağlantısı ile tam komut hakkına sahip olun. MPC’nin prodüksiyon hünerini birleştiren, eleştirmenlerce beğenilen synth motorları ve Ableton Live ile hızlı, sezgisel bir iş akışı tam anlamıyla bir dokunuş uzakta.

 

Depolama ve Bağlantı

MPC Live II Retro, kutudan çıkar çıkmaz 16 GB dahili Micro SD depolama ile birlikte gelir. Kişisel bir dokunuş katmak isteyen üreticiler için MPC Live II Retro, üretimlerinde dahili bir SD kart yuvası, kullanıcı tarafından genişletilebilir 2,5 inçlik SATA sürücü yuvası içerir. SSD veya HDD sürücülerini ve USB girişini kullanarak ta kendi örnek kitaplıklarınıza erişim sağlayabilirsiniz.
  


Özellikler:

 • Bağımsız MPC, bilgisayara gerek duymaz.
 • Yerleşik monitörler
 • 7 inç yüksek çözünürlüklü çoklu dokunmatik ekran
 • 16 hıza duyarlı RGB pad
 • Dahili, şarj edilebilir lityum iyon batarya
 • MPC 2 yazılımı için bir kontrol yüzeyi görevi görür.
 • Phono ve Line seviyesi girişleri
 • (3) Stereo çıkışlar (6 Mono)
 • (2) 5-pinli MIDI Girişi, (2) 5-pinli MIDI Çıkışı
 • 2 GB RAM
 • 16 GB dahili depolama
 • Tam boyutlu SD kart yuvası
 • Kullanıcı tarafından genişletilebilir 2,5 inç SATA sürücü konektörü (SSD veya HDD) 
 • 2 adet USB Girişi
 • 4 adet TRS CV / Gate jakları, toplam 8 çıkış
 • Wi-Fi ve Bluetooth özellikli
 • Platformlar arası işbirliği için Ableton Link
 • 3 Aylık Ücretsiz Splice Erişimi

 
 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.