Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Zuhal Konsept Akasya: Grand Opening
Zuhal Konsept Akasya:  Grand Opening
Zuhal Konsept Akasya mağazamızın açılışını büyük bir etkinlikle kutladık!
11 Nisan Perşembe akşamı Zuhal Konsept Akasya mağazasının açılışını büyük bir etkinlikle kutladık. Müzikten yeme içmeye, danstan modaya, ilgi çekici aktivitelerle dolu festival tadındaki Zuhal Konsept Akasya'nın açılışında Kenan Doğulu, Bora Uzer, Evrencan Gündüz, Gökhan Türkmen ve Duygu Soylu gibi isimler de sahne aldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden etkinliğe katılan isimler arasında Harun Can, Doğuş Çabakçor, Burak Yörük, Burak Tozkoparan, Gözde Kaya, Kerem Sedef, Özge Fışkın, Su Soley, Derin SarıyerAkın Eldes, Benan Bal, Yenal Atlas yer alıyordu.

2.600 metrekarelik bir alana yayılan Zuhal Konsept Akasya’da gerçekleşen etkinlikte müzik, dans, sanat, yeme içmenin yanı sıra misafirlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayan farklı aktiviteler gerçekleştirdik.  Gecede en ilgi çeken aktiviteler arasında Live Kareoke odası ve farklı enstrümanların 10 dakikalık kısa atölyelerinin verildiği alan yer aldı. Gerçek Dorman, Can Tüzün, Ali Deniz Kardelen, Burçe Karaca’nın müzik performansları ile renklenen etkinlikte, Kırmızı Kedi Kitabevi’nde sanatçı Can Tuğrul da bir illüstrasyon performansı gerçekleştirdi. Ayrıca Motus Lumina işbirliğiyle ortaya çıkan çarpıcı bir video mapping sunumu olan, dijital bir Roland davul aracılığıyla her vuruştaki sesle birlikte eş zamanlı beliren İstanbul siluetlerinin yer aldığı enstalasyon da ilgi çekti.

Hipicon’un kolektif ilham bulma etkinliği ve Tattoom Gallery’de geceye özel geçici dövme uygulamasının yanı sıra, acıdan korkanlar için acı eşiği deneme testi ve lateks üzerine dövme yapma atölyesi gerçekleştirildi. M.A.C’in profesyonel makyaj artistlerinin misafirlere festival makyajı uyguladığı gecede Depo Dans’ın gerçekleştirdiği flash mob şovu da unutulmaz anlar arasında yer aldı. Tamirane’de C Squared’in dj performansıyla başlayan akşam, Bora Uzer, Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen, Evrencan Gündüz ve Duygu Soylu’nun keyifli performansları eşliğinde gece geç saatlere kadar devam etti. 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.