Sosyal Medya’daki Her Şey Bu Festivalde!
Sosyal Medya’daki Her Şey Bu Festivalde!
#HashtagFestivali, 19 – 20 Ağustos tarihlerinde Marina Arena’da gerçekleşecek!
Farklı içerikleri, eğlenceli aktiviteleri, interaktif söyleşileri, muhteşem konserleri ve sürpriz isimlerin katılımı ile, Türkiye’de ilk kez Fest Etkinlik Organizasyon tarafından düzenlenecek “sosyal medya festivali”  #HashtagFestivali 19-20 Ağustos tarihlerinde Dream Tv, Radyo D ve Radyonom basın sponsorluğunda TuzlaMarina Arena’da gençlerle buluşacak.  Zuhal'inde katılım göstereceği festivalde, ritmi yakalamak için #CajonRitmAtölyesi 'nde buluşalım!

İşte Hashtag Festival'in detayları:

MUHTEŞEM KONSERLER: 

Alışageldik her gençlik festivalinde yer alan konser ve DJ performansların yanı sıra, sosyal medyada aktif gençlerin dolu dolu dahil olacağı interaktif  zengin bir içerik yaratılan festivalin müzik etkinlik kısmında MFÖ, Adamlar, Can Bonomo, Gaye Su Akyol konserlerinin yanı sıra Doğukan Manço’nun DJ performansı ve son dönemin alternatif gruplarından Zımba konserleri ile gençler müziğe doyacak. 

DOĞAN DURU İLE AKUSTİK SÖYLEŞİLER: 

Konser ve müzik performanslarının yanı sıra Doğan Duru ile Akustik Söyleşi’lerde Fatma Turgut, Mehmet Turgut, Ferman Akgül ve Pamela Spence konuk sanatçılar olacak ve akustik şarkıların yanı sıra gençlerle sohbet edilecek.

GÜN İÇİNE YAYILAN ETKİNLİKLER: 

Spor dünyasının sevilen isimleri Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlarıyla futbol-basketbol challenge’larında sürpriz konuk isimler de yer alacak ve her iki günün sonunda kazanacak ekibe özel hediyeler verilecek. 

Son dönemde sosyal medya programı “Stolk” ile fenomenleşen, sevilen oyuncu İbrahim Selim ile oyunculuk atölyesi, Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile spor söyleşisi, karikatür söyleşilerinin yanı sıra son dönemin fenomen youtuber’ları Berkcan Güven’le interaktif bilgi yarışması ve Oğuzhan Uğur’la “RöntBeni etkinlik alanında gençlerle buluşacak diğer etkinlikler.

Kahve barista eğitimi, değerli yazarlarla söyleşi-imza günleri, müzik workshopları, tasarım atölyeleri çikolata-yemek workshopları, nefes terapisi, makyaj, spor etkinlikleri, konsol ve dijital oyun standları, grafiti ve dövme gibi gençlerin de ilgi alanından önemli isimler de festival kapsamında gençlerle buluşacak.  

Markalarla işbirlikteliğinde de interaktif içerik ve etkinliklere yer verilecek olan festival 19-20 Ağustos tarihlerinde 12.00-00.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

Tuzla’da gerçekleşecek olan festivalde Marina Arena, konum itibariyle de İstanbul’un yanı sıra Darıca, İzmit, Kocaeli’nin ilçeleri, Bursa, Yalova gibi bölgelerden de genç katılımcılara ev sahipliği yapacak. Ring seferlerinin yanı sıra vapur seferleriyle de ulaşım gerçekleşecek. 

Hashtag Festivali '17 Genel Akış 

19 Ağustos’17 Cumartesi
Kapı Açılış :
12.00

Yan Sahne 
13.00 BERKCAN GÜVEN ile BİLGİ YARIŞMASI
15.00 İBRAHİM SELİM ile OYUNCULUK ATÖLYESİ
18.00 DOĞAN DURU AKUSTİK SERİ "Söyleşi"  
(MEHMET TURGUT – PAMELA)

Etkinlik Alanı
14.000 ARDA EREL ile İMZA - SÖYLEŞİ
15.00 ALİ DENİZ USLU ile İMZA - SÖYLEŞİ
15.00 ALİ ECE – IRMAK KAZUK (Futbol-Basketboll Challenge)
CAJON RİTM ATÖLYESİ

Ana Sahne 
19.00 ZIMBA
20.00 ADAMLAR
22.00 MFÖ

20 Ağustos’17 Pazar 
Kapı Açılış : 12.00

Yan Sahne 
13.00 OĞUZHAN UĞUR ile #RÖNTBENİ
16.00 AVATAR ATAKAN ile SÖYLEŞİ
18.00 DOĞAN DURU AKUSTİK SERİ "Söyleşi"
(FATMA TURGUT- FERMAN AKGÜL)

Etkinlik Alanı 
14.00 ÖMÜR ÖZDEMİR (CERİLEVİS) ile İMZA - SÖYLEŞİ
15.00 OYA DOĞAN ile İMZA - SÖYLEŞİ
15.00 ALİ ECE – IRMAK KAZUK (Futbol-Basketboll Challenge)
CAJON RİTM ATÖLYESİ

Ana Sahne
19.00 DOĞUKAN MANÇO
20.00 GAYE SU AKYOL
22.00 CAN BONOMO

- 18 yaş sınırı yoktur.- Tüm yaştan katılımcılar bilet'e tabidir.- Hashtag Festival Alanı için geçerlidir.- Festival alanı bileti ile Konser alanına giriş yapılamaz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.