Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Yeni Konsept: ElektrOfis.
Yeni Konsept: ElektrOfis.
Müziği ofisinize taşıyabileceğimiz yeni konseptimiz; ElektrOfis ‘in detaylarını merak ediyor musunuz?
Ofisinizdeki rutin işlerden çok mu sıkıldınız? Ofiste müzik yaparak, grubunuzla biraz kafa dağıtmak mı istiyorsunuz? Ya da, grubunuzla prova yapmak istiyorsunuz ama herhangi bir müzik stüdyosuna gitmek için trafikte zaman kaybetmek istemiyorsunuz. Bunun için ofisinizde 4 metrekarelik bir alan ayırıp, Zuhal Müzik’i aramanız yeterli. Ekipmanlarımız ve orkestranızın yönetiminde size destek olacak grup koçumuzla beraber biz ofisinize geliyoruz. Başrolde siz ve grubunuzun müzik yaptığı bir film düşünün ve geri kalanını sizi tamamlayan yardımcı oyuncu; ElektrOfis’e bırakın!

ElektrOfis konsepti sayesinde yaptığınız müziği kimseyi rahatsız etmeden ister kulaklıklarınızdan dinleyebilir, isterseniz de harici hoparlör ile şirket içi organizasyonlarındaki büyük kalabalıklara duyurabilirsiniz. Elektro gitar, bas gitar, klavye, davul, perküsyon, yaylı ve vokal seçeneklerinden oluşan ElektrOfis konseptinden 10 kişi aynı anda yararlanabilmektedir. Size kayıt imkanı da sunan bu kompakt konsept, ofislere pratik ve eğlenceli çözümler getirmek için sizi bekliyor olacak!

Detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için;
(0212) 285 07 77’yi arayabilir veya anilemregumus@zuhalmuzik.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.ElektrOfis - Teknik Detaylar
Roland HS-5 Session Mixer’in sezgisel ses ara yüzü ve dahili efektleri ile mükemmel bir sese ulaşabilmek çok kolaydır. Grubunuzun temel ses seviyesi ve balansına karar verdikten sonra, her çalıcı My Mix düğmesi ile kendilerinin ses seviyelerini ve Reverb efekt düğmesi ile ambiyans efektlerini istedikleri gibi ayarlayabilirler. Kontrol düğmelerinin sahip olduğu LED göstergeler ile çalarken de hali hazırda olan ayarlarınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Vokalistler her mikrofon girişinde bulunan compressor, EQ ve delay kullanarak provaları süresince ilham noktalarını ve seslerini genişletebilirler. Ayrıca HS-5; Roland'ın beğenilen teknolojisi olan COSM Amfi Modelleme Teknolojisi ile gitarist ve basçılara direk bağlanabilme özgürlüğünü, amfi ile aynı sound'larda jam session yapabilme imkanını sağlayabilmektedir. Parlak clean seslerinden, sert mega-distortion tonlarına kadar birçok amfi modellemesini sunabilmektedir. Basit kontrolleriyle, farklı kullanıcılar da kolayca EQ, Pan, gitar distortion seviyesi, vokal compressor'ü ve daha birçok ayarını yapabilir.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.