Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON

BACKLINE - KİRALAMA HİZMETİ

Zuhal güvencesi, tecrübesi ve birikimiyle dünyanın önde gelen Steinway&Sons, Kawai, Schimmel, Roland, Marshall, Fender gibi seksenden fazla markanın enstrüman ve ekipmanlarının kiralama hizmetini günlük, haftalık ve aylık olarak alabilirsiniz.
Konser, stüdyo kayıtları, özel etkinlik ve programlar, çekim veya lansman gibi ihtiyaçlarınız için Zuhal Müzik güvencesiyle bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin tüm illeri için nakliye, montaj ve akort hizmetleri hakkında Zuhal Müzik backline - kiralama ekibiyle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin bir numaralı müzik mağazası Zuhal kalitesiyle sahne üstü profesyonel ekipmanları kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kiralama hizmeti piyano, klavye, gitar, amfi, davul, perküsyon, stüdyo ve seslendirme kategorileri için geçerlidir.

İletişim bilgileri: 
E-mail : kiralama@zuhalmuzik.com

ENSTRÜMAN KİRALAMA

Zuhal Müzik, distribütörlüğünü üstlendiği
Dünyanın önde gelen 80’den fazla markası ile sektörün en iyi
enstrüman ve ekipmanlarını günlük, haftalık ve aylık olarak
kiralama (backline) hizmeti de sunmaktadır.

Konser, stüdyo kayıtları, özel etkinlik ve programlar, çekim, lansman gibi ihtiyaç doğrultusuna göre farklı kiralama hizmetlerini Türkiye’nin tüm illerine sunmakla beraber, nakliye - montaj - akort hizmetlerini de sağlamaktadır.

STÜDYO KİRALAMA

Sahne üstü profesyonel ekipmanlar ile Türkiye’nin en iyi
kiralama hizmetine
Zuhal güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

KİRalama hİzmetİ

pİyano, klavye, gİtar, amfİ, davul, perküsyon, stüdyo ve seslendİrme kategorİlerİ İçİn geçerlİdİr.

Ayrıntılı Bİlgİ ve destek İçİn;

kiralama@zuhalmuzik.com