Zuhal Müzik

Zuhal Müzik

ARA

DAVUL ve PERKÜSYON

GİTARLAR

GİTARLAR

İndirimdekiler

İndirimdekiler

GİTAR SATIN ALMADAN ÖNCE

Gitar Kategorisi Sorumlumuz Profesyonel Gitarist Özcan'ın önerilerini dinleyin.


ZUHAL GİTARLAR

Gitar

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı gitarlardan, profesyonel seviyedeki gitarlara kadar birçok modeli web sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Aradığınız model ile ilgili daha fazla bilgi için canlı destekten yardım alabilir ya da aradığınız modele en yakın gitar için uzman ekibimizden sizleri yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Gitar, gövde kısmına konumlandırılan teller yardımıyla ses üretilen müzik aletidir. Tüm enstrümanlar arasında en çok tercih edilenlerdendir. Birçok farklı türe ve modele ev sahipliği yapar. Geleneksel gitarlar, hemen her türden müzik türüne uyum sağlayabilir. Gitar teli, herhangi bir deformasyon oluşması durumunda değiştirilebilir. Tellerin gerginliği, gitarın üreteceği ses ile doğrudan orantılıdır. Gitar türleri, çıkardığı sesin dokusuna göre farklılık gösterir.

Günümüzde en yaygın olarak tercih edilen gitar türleri; akustik gitar ve klasik gitar modelleridir. Bu türden gitarlar, farklı tasarımlar ve modellere ev sahipliği yapar. Ayrıca elektro gitar modeli ve bas gitar modeli de yine dünya çapında en yaygın olarak tercih edilen gitar türleridir. Her bir türden gitarla, farklı müzik çalışmaları gerçekleştirmek mümkündür. Tüm gitar türleri, farklı nitelikte ve kalitede ses üretir. Türkiye’nin en büyük enstrüman marketi Zuhal Müzik; geniş yelpazeli gitar modelleri, aksam yedek parçalar, gitar telleri ile kaliteye düşük maliyetlerle ulaşabilme imkanı sunuyor.

Gitar Modelleri

Gitar modelleri, çoğunlukla gitarın türüne göre belirlenir. Geleneksel modellerin yanı sıra özel, sınırlı üretim gitarlar da oldukça yaygın olarak tercih edilen modellerdendir. Ayrıca solaklar için özel tasarlanan gitar modelleri de vardır. Geleneksel gitarlar büyük oranda sağ el kullanılarak çalınır ve solak gitar modelleri doğrudan sol elini kullanan müzisyenler için geliştirilmiştir.

Gitar modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer tür de ukulelelerdir. Ukuleleler, geleneksel gitar tasarımına göre çok daha minimal boyuttadır. Adeta küçük bir gitarı andıran bu modeller, ses bakımından klasik gitarlara benzer sesler çıkartır. Zuhal Müzik kalitesi ve ayrıcalıklarıyla tüm gitar modellerine ulaşabilir ve seçkin modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Gitar Fiyatları

Gitar fiyatları kapsamında en temel belirleyiciler gitarın türü ve markasıdır. Birçok farklı gitar türü olduğu gibi gitarlarla özdeşleşen geleneksel gitar üreticileri de bulunmaktadır. Ayrıca özel olarak üretilen gitarlar, sınırlı sayıdadır ve bu türden gitarların maliyetleri bir miktar daha yüksektir. Bununla birlikte klasik gitar fiyatları, diğer gitar türlerine göre daha düşüktür. Klasik ve akustik gitarlar, diğer modellere göre daha az komplikedir ve kolay üretilebilir. Zuhal Müzik seçkin gitar koleksiyonuyla en iyi gitar modellerine düşük maliyetlerle ulaşabilmenizi sağlıyor.


Aradığın Her Enstrümanı Bulabİleceğİn Tek Adres

Dünyanın en iyi gitar, piyano, davul markalarına ve binlerce enstrümana Zuhal Müzik’ten ulaşabilir ve deneyimleme şansı bulabilirsiniz.

Ücretsİz kargo, kolay İade ve değİşİm

zuhalmuzik.com’dan aldığınız tüm ürünleri 14 gün içerisinde kolaylıkla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde %100 memnuniyetiniz Zuhal güvencesi altındadır.

Türkİye’nİn Bİr Numaralı Müzİk Mağazası

Türkiye’nin her yerinde herkesin müziğe ulaşması ve müzik yapması için yola çıktık. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyoruz.