Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON
KLAVYELER

KLAVYELER

MIDI KLAVYE SATIN ALMADAN ÖNCE

Midi Klavye Kategori Sorumlumuz Buğra'nın önerilerini dinleyin.


ZUHAL KLAVYELER

Klavye

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı klavyelerden, profesyonel seviyedeki klavyelere kadar birçok modeli web sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Aradığınız model ile ilgili daha fazla bilgi için canlı destekten yardım alabilir ya da aradığınız modele en yakın klavye için uzman ekibimizden sizleri yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Klavye, oldukça özel bir çalışma prensibiyle ses üreten müzik aletidir. Günümüzde oldukça zengin çeşitlilikle imal edilmektedir. Her bir klavye türü, farklı standartta ses ürettiği gibi aynı zamanda kullanıcının profesyonellik seviyesine uygun nitelikte geliştirilir. Klavyelerin çalışma prensibi, kaldıraç mekanizması esasına dayanır. Parmaklar yardımıyla klavyenin ön bölümündeki tuşlar harekete geçer. Sabit eksen üzerinde hareket eden kaldıraç mekanizması yönergeyi iletir ve ses üretimi gerçekleşir.

Klavyeler, pek çok teknik bileşene göre farklı biçimlerde modellenir. Tüm klavyeler, yapısal olarak benzer özelikte ve görünümdedir. Bununla birlikte tuş sayıları, tasarımları, malzemeleri, teknik özelikleri ve ölçüleri farklılık gösterebilir. Org ve eğitim klavyeleri, klavyeli çalgılar arasında en çok tercih edilenlerdir. Aynı zamanda piyano da temel olarak klavyeli bir çalgı olarak kabul edilir. Zuhal Müzik, yüksek kalitede klavye enstrümanları ve geniş yelpazeli model çeşitliliğiyle seçkin müzik aletlerini enstrüman tutkunlarıyla buluşturuyor.

Klavye Modelleri

Klavye modelleri, üretilmek istenen sesin niteliklerine ve müzisyenin profesyonellik düzeyine göre oldukça geniş bir yelpazeyi içerir. Günümüzde en sık tercih edilen klavye modellerinin başında arranger klavye gelir. Ayrıca midi klavyeler de yine oldukça geniş bir kitle tarafından benimsenmiş tuşlu çalgılardandır.

Synthesizer ve ses modülleri, tuşlu müzik aleti tutkunlarının en çok tercih ettiği diğer klavye modelleri arasındadır. Tüm bu modellerin yanı sıra temel olarak akordiyonlar da klavye grubu müzik aletlerindendir. Tuşlar yardımıyla ses üretimi gerçekleştiren akordiyonların çalışma prensibi ise farklıdır. Seçkin markalara ait klavye aksesuarları, ses modüleri, klavye amfiler ve birbirinden eşsiz klavye modelleri, Türkiye’nin en büyük müzik aleti marketi Zuhal Müzik’te!

Klavye Fiyatları

Klavye fiyatları, tercih edeceğiniz model ve markaya göre değişkenlik gösterir. Bununla birlikte ilk kez klavye çalmaya başlayacak olanların yüksek maliyetlerle klavye tercih etmesi gerekmez. Çok daha düşük maliyetlerle başlangıç seviyesi klavyelere sahip olmak mümkündür. Midi klavyeler ve eğitim klavyeleri bu doğrultuda ideal bir tercihtir. Aradığınız tüm klavye modellerine ve aksesuarlarına Zuhal Müzik ayrıcalıkları ve kalitesiyle sahip olabilir, cazip fiyat tekliflerinden yararlanarak kaliteye düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz.