Zuhal Müzik

Zuhal Müzik

ARA

DAVUL ve PERKÜSYON

PİYANOLAR

PİYANOLAR

İndirimdekiler

İndirimdekiler

PİYANO SATIN ALMADAN ÖNCE

Piyano Kategori Sorumlumuz Profesyonel Piyanist Alper'in Önerilerini Dinleyin.


🔥 ÇOK SATANLAR 11 ÜRÜN
#1
KAWAI K-15E M/PEP Parlak Siyah 110 CM Duvar Piyanosu
#2
KAWAI K-200 M/PEP Parlak Siyah 114 CM Duvar Piyanosu
#3
KAWAI K-300 M/PEP Parlak Siyah 122 CM Duvar Piyanosu
#5
KAWAI KDP75W Beyaz Dijital Piyano (Tabure & Kulaklık Hediyeli)
#6
CASIO CDP-S110BKC2 Siyah Taşınabilir Dijital Piyano
CASIO
CASIO CDP-S110BKC2 Siyah Taşınabilir Dijital Piyano
STOKTA YOK
  • 9.310 TL
  • 10.241 TL
#9
KAWAI KDP75B Siyah Dijital Piyano (Tabure & Kulaklık Hediyeli)
#10
ROLAND FP-10-BK Siyah Taşınabilir Dijital Piyano
#11
ROLAND GO:PIANO88 / 88 Tuş Taşınabilir Dijital Piyano

ZUHAL PİYANOLAR

Piyano

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı piyanolardan, profesyonel seviyedeki piyanolara kadar birçok modeli web sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Aradığınız model ile ilgili daha fazla bilgi için canlı destekten yardım alabilir ya da aradığınız modele en yakın piyano için uzman ekibimizden sizleri yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Piyano, tuşlar yardımıyla kullanılan ve tel aracılığıyla ses üreten bir enstrümandır. Birçok farklı türe ev sahipliği yapan piyanolar, dünyada en yaygın olarak kullanılan müzik aletlerindendir. Piyanoların çeşitleri; duvar piyanosu, dijital piyano ve akustik piyano olarak kategorize edilir. Piyano, birçok farklı müzik türünün icra edilmesinde kullanılır. Jazz müzikten klasik müziğe kadar hemen her türden müzikte piyanolar önemli bir yere sahiptir.

Piyanonun çalışma prensibi diğer enstrümanlardan farklıdır. Ön bölümde bulunan tuşlar, seslere nota verilmesini sağlar. Arka bölümde ise ses üretimini gerçekleştiren yay ve çekiçler bulunur. Tuşlara basıldığında yay ve çekiç komutlara göre hareket eder ve ses üretimini gerçekleştirir. Piyanonun klavye bölümünde yer alan siyah tuşlar ara tuşlar, beyaz tuşlar ise ana tuşlar olarak adlandırılır. Geniş yelpazeli model çeşitliliği içerisinden tercihte bulunarak, yüksek kalitede piyanolara Zuhal Müzik ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.  

Piyano Modelleri

Piyano modelleri büyük oranda piyanonun türüne göre farklılık gösterir. Aynı zamanda günümüzde yaygın olarak piyano üretimi gerçekleştiren bazı markalar, belli başlı piyano modellerinin en önemli temsilcisi haline dönüşmüştür. Yamaha piyano, bu kapsamda en çok tercih edilen piyano markalarından biridir. Ayrıca Kawai piyano da ilk kez piyanoyla tanışacakların en çok tercih ettiği markalardan bir diğeridir.

Piyano hakkında en çok merak edilen konulardan biri piyanoda kaç adet tuş vardır, sorusudur. Geleneksel piyanoda; 52 beyaz, 32 siyah olmak üzere toplamda 88 adet tuş bulunur. Kuyruklu piyanolar, geleneksel piyano türlerinin en önemli temsilcisi olarak kabul edilir. Tüm piyano tür ve modellerine yüksek  kaliteyle ulaşabileceğiniz Zuhal Müzik, seçkin piyano koleksiyonlarını düşük maliyetlerle sunuyor.

Piyano Fiyatları

Piyano fiyatları konusunda en temel belirleyiciler piyanonun türü ve markasıdır. Özelikle kuyruklu piyanolar, maliyet açısından bir miktar daha yüksektir. Silent duvar piyanoları gibi özel üretim modeller de diğer alternatiflere göre maliyetli olabilir. Bu türden piyanolar, çoğunlukla yüksek kalitede malzemeden imal edilir. Ayrıca piyano çalmaya ilk kez başlayacak olanların klavye tercih etmesi de mümkündür. Geleneksel piyanolardan farklı olarak klavyeler, 61 tuştan oluşur. Müzik aletlerinde kalitenin adresi Zuhal Müzik’le arzu ettiğiniz her türden piyanoya cazip fiyat teklifleri ve yüksek düzeyde kaliteyle sahip olabilirsiniz.


Aradığın Her Enstrümanı Bulabİleceğİn Tek Adres

Dünyanın en iyi gitar, piyano, davul markalarına ve binlerce enstrümana Zuhal Müzik’ten ulaşabilir ve deneyimleme şansı bulabilirsiniz.

Ücretsİz kargo, kolay İade ve değİşİm

zuhalmuzik.com’dan aldığınız tüm ürünleri 14 gün içerisinde kolaylıkla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde %100 memnuniyetiniz Zuhal güvencesi altındadır.

Türkİye’nİn Bİr Numaralı Müzİk Mağazası

Türkiye’nin her yerinde herkesin müziğe ulaşması ve müzik yapması için yola çıktık. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyoruz.