Biz Kimiz?

Bakış Açımız ve Amacımız


Müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir. Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi, daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

 

Değerlerimiz

 

1) Uzmanlık, Bilgelik:

Bilmek hepimize güven verir. Bizi daha iyi hissettirir. Zuhal, müziği bilen, danışılan, öğretendir, kaynaktır. Bilgi ve
uzmanlıkla yanyana duran kibir Zuhal’de asla barınamaz.

 2) İyilik severlik:

Her yaştan ve her seviyeden müzik bilgisine sahip insanlara müziği sevdirmek, onların bu dünyaya katılmasını sağlamak, Zuhal çatısı altında uzun yıllar boyunca onlarla birarada olmak için en güçlü motivasyon kaynağımız önce onları mutlu etmektir.

 


3) Dürüstlük, Şeffaflık:

Müşterilerimizden gizlediğimiz sırlarımız yoktur. Zuhal müşterileri satın alacakları ürünün tüm özelliklerini her yönüyle Zuhal’den öğrenir. Zuhal müşterileri tam olarak ihtiyacı olan hizmeti ve doğru ürünü en doğru fiyatla alır.


 Çalışanlarımız:

Her Zuhal çalışanı, iletişime geçtiği ya da kendisiyle iletişime geçen müşterilerini, yeni bir ilişkinin, dostluğun, başlangıcı için bir fırsat olarak görür. Zuhal’in amacı satışı tamamlamak değil, yeni bir ilişki başlatmaktır. Herkes için müzik yapmayı daha ulaşılabilir hale getirmek tüm Zuhal çalışanlarının sorumluluğudur. Bunu sağlamak için tüm Zuhal çalışanları değerlerine sahip çıkar, uygular ve uygulatır.

'Türkiye'nin 1 Numaralı Müzik Mağazası'

1976 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Zuhal, modern yönetim anlayışıyla birlikte geleneksel yapısını da korumaktadır. 'Anonim Dış Ticaret' şirketi olarak faaliyet gösteren Zuhal Müzik'in kendisine ait 9 adet mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların yanı sıra Türkiye'nin her bölgesinde 240 satış noktasında ürünleri sergilenmektedir. Partner Bayilik anlaşmasıyla hemen her gün yeni bir satış noktası Zuhal ailesine eklenmektedir. Online ticarette de öncü firmalardan olan Zuhal; Hepsiburada.com, Hızlıal.com, N11.com, Morhipo.com gibi büyük e-ticaret platformlarına da ürün tedariği yapmaktadır.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.