Zuhal Müzik

Zuhal Müzik

ARA

DAVUL ve PERKÜSYON

Zuhal'in Hikayesi
Zuhal'in Hikayesi

Zuhal’in Hikayesi

Zuhal'in Hikayesi

Zuhal, 1976 yılında İstanbul Beyoğlu'nda kuruldu. 20 metrekarelik küçük bir müzik dükkanı olarak hizmet hayatına başlayan mağazada o yıllarda Türk ve batı enstrümanları satılıyordu. Müzik sektörününün büyümesiyle birlikte müzisyenlerin talepleri de gelişti ve Galip Dede caddesi müzik aletleri mağazalarının merkezi konumuna ulaştı.

Sektördeki 1 numaralı müzik mağazası olma özelliği taşıyan Zuhal, satış kanallarına yenilerini ekleyerek hızla büyüdü ve 1995 yılında Tünel meydanında Pro Shop adını verdiği ve profesyonel ürünlerin satıldığı üst seviye bir mağaza daha açtı.

Zuhal'in Hikayesi

Hemen ardından Ankara ve İzmir mağazaları ve Kadıköy Çarşısı'nda bulunan Anadaolu Yakası şubesi de açıldı.

2014 yılı Zuhal için yeniliklerin yılıydı ve Beşiktaş mağazası, Maslak'taki Uniq İstanbul şubesi ve ayrıca bir de Outlet mağazası Zuhal ailesine katıldı.

Zuhal, müzik aletleri sektörüne yeni markaları kazandırırken bir yandan da bütün büyük markaları bünyesinde toplayarak müzisyen ihtiyaçlarını ön planda tutmayı ve bu şekilde sektörü büyütmeyi amaçladı.

Zaman içinde müzisyenlerin talepleri doğrultusunda ürün gamını genişleten firmamız yıllar içinde büyüyerek 80'den fazla markanın yetkili Türkiye distribütörü oldu. "Türkiye'nin 1 numaralı müzik mağazası" mottosuna uygun bir şekilde müzik aletleri sektörünün lideri olan firmamız Türkiye genelinde 240'dan fazla satış noktasında temsil edilmektedir. İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir'de de mağazaları bulunan firmamız ISO9001 Uluslararası Kalite Belgesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

1976 yılından beri müzik sektöründe hizmet veren “Türkiye’nin 1 Numaralı Müzik Mağazası”  Zuhal Müzik, distribütörlüğünü üstlendiği Steinway & Sons, Kawai, Schimmel, Roland, Marshall, Fender gibi dünyanın önde gelen 80’den fazla markası ile sektörün en iyi enstrüman ve ekipmanlarını günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama (backline) hizmeti de sunmaktadır. Konser, stüdyo kayıtları, özel etkinlik ve programlar, çekim, lansman gibi ihtiyaç doğrultusuna göre farklı kiralama hizmetlerini Türkiye’nin tüm illerine sunmakla beraber, nakliye - montaj - akort hizmetlerini de sağlamaktadır. Sahne üstü profesyonel ekipmanlar ile Türkiye’nin en iyi kiralama hizmetine Zuhal güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Mağazalar

Bakış Açımız ve Amacımız

Müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir.
Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi, daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu
hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Uzmanlık, Bilgelik

Bilmek hepimize güven verir. Bizi daha iyi hissettirir. Zuhal, müziği bilen, danışılan, öğretendir, kaynaktır. Bilgi ve uzmanlıkla yanyana duran kibir Zuhal’de asla barınamaz.

İyilik severlik

Her yaştan ve her seviyeden müzik bilgisine sahip insanlara müziği sevdirmek, onların bu dünyaya katılmasını sağlamak, Zuhal çatısı altında uzun yıllar boyunca onlarla birarada olmak için en güçlü motivasyon kaynağımız önce onları mutlu etmektir.

Dürüstlük, Şeffaflık

Müşterilerimizden gizlediğimiz sırlarımız yoktur. Zuhal müşterileri satın alacakları ürünün tüm özelliklerini her yönüyle Zuhal’den öğrenir. Zuhal müşterileri tam olarak ihtiyacı olan hizmeti ve doğru ürünü en doğru fiyatla alır.

Çalışanlarımız

Her Zuhal çalışanı, iletişime geçtiği ya da kendisiyle iletişime geçen müşterilerini, yeni bir ilişkinin, dostluğun, başlangıcı için bir fırsat olarak görür. Zuhal’in amacı satışı tamamlamak değil, yeni bir ilişki başlatmaktır. Herkes için müzik yapmayı daha ulaşılabilir hale getirmek tüm Zuhal çalışanlarının sorumluluğudur. Bunu sağlamak için tüm Zuhal çalışanları değerlerine sahip çıkar, uygular ve uygulatır.