Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON

Zuhal’in Hikayesi

Müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir. Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz.

Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Zuhal Müzik’in Hikayesini İzleyin
Zuhal'in Hikayesi
Zuhal'in Hikayesi
Zuhal'in Hikayesi Türkiye’nin her köşesine milyonlarca enstrüman ulaştırıyor ve müziğin devam etmesi için çalışıyoruz.
Herkesin müzik yoluyla kendini özgürce ifade etmesi ve kendi eşsiz hikayesini yaratması için çalışıyoruz. 70’li yılların başında Tünel’de küçük bir müzik dükkanı olarak başlayan hikayemize bugün Türkiye’nin her noktasına ulaşan büyük bir aile olarak devam ediyoruz.
Dünyanın En İyi 100 Mağazası arasındayız Müzik sektörünün en prestijli organizasyonu NAMM tarafından düzenlenen yarışmada Dünyanın En İyi 100 Müzik Mağazası arasında 3. olarak ödüllendirilmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Müzik dünyasının heyecan verici atmosferini yaşamanız ve dünyaca ünlü enstrüman markalarını deneyimlemeniz için sizi konsept mağazalarımıza davet ediyoruz.
Zuhal'in Hikayesi Profesyonel müzisyenlerden oluşan ekibimiz yanınızda. Müzik yolculuğunuzun hangi noktasında olursanız olun aklınıza takılan her soruyu gönül rahatlığıyla ekibimizdeki profesyonel müzisyenlere sorabilirsiniz.
Eğer bir enstrümanınız varsa,
ilham dolu bir dünyaya açılan o eşsiz kapıyı çoktan araladınız demektir.
Henüz bir enstrüman sahibi değilseniz doğru yerdesiniz. İlk enstrümanınızı seçerken doğru kararı vermeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

Uzmanlık, Bilgelik

Bilmek hepimize güven verir. Bizi daha iyi hissettirir. Zuhal, müziği bilen, danışılan, öğretendir, kaynaktır. Bilgi ve uzmanlıkla yanyana duran kibir Zuhal’de asla barınamaz.

İyilik severlik

Her yaştan ve her seviyeden müzik bilgisine sahip insanlara müziği sevdirmek, onların bu dünyaya katılmasını sağlamak, Zuhal çatısı altında uzun yıllar boyunca onlarla birarada olmak için en güçlü motivasyon kaynağımız önce onları mutlu etmektir.

Dürüstlük, Şeffaflık

Müşterilerimizden gizlediğimiz sırlarımız yoktur. Zuhal müşterileri satın alacakları ürünün tüm özelliklerini her yönüyle Zuhal’den öğrenir. Zuhal müşterileri tam olarak ihtiyacı olan hizmeti ve doğru ürünü en doğru fiyatla alır.

ENSTRÜMAN KİRALAMA
Mağaza
STÜDYO KİRALAMA
Zuhal Akademi
BAKIM VE ONARIM
Enstrüman Kiralama
BAKIM VE ONARIM
Stüdyo Kiralama
BAKIM VE ONARIM
Bakım & Onarım
BAKIM VE ONARIM
Kariyer
ENSTRÜMAN KİRALAMA
Mağaza
STÜDYO KİRALAMA
Zuhal Akademi
BAKIM VE ONARIM
Enstrüman Kiralama
ENSTRÜMAN KİRALAMA
Mağaza
ENSTRÜMAN KİRALAMA
Mağaza
ENSTRÜMAN KİRALAMA
Mağaza