Zuhal Müzik

Zuhal Müzik

ARA

DAVUL ve PERKÜSYON

DAVUL ve PERKÜSYON

DAVUL ve PERKÜSYON

İndirimdekiler

İndirimdekiler

DAVUL VE PERKÜSYON SATIN ALMADAN ÖNCE

Davul ve Perküsyon Kategorisi Sorumlumuz Boran’ın önerilerini dinleyin.


ZUHAL DAVUL ve PERKÜSYON

Davul ve Perküsyonlar

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı davul ve perküsyonlardan, profesyonel seviyedeki davul ve perküsyonlara kadar birçok modeli web sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Aradığınız model ile ilgili daha fazla bilgi için canlı destekten yardım alabilir ya da aradığınız modele en yakın davul için uzman ekibimizden sizleri yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Davul ve perküsyon, dünya çapında en çok tercih edilen ve en yaygın olarak kullanılan vurmalı çalgılardandır. Daha özel olarak davul ise, müzik tarihinde kullanılan en eski vurmalı çalgı olma özeliğine sahiptir. Oldukça basit şekilde kullanılabilir ve komplike bir yapıya sahip değildir. Davul ve perküsyon, oldukça basit yapıdadır. Modern müzik aletlerinden farklı olarak kolaylıkla kullanılabilir ve basit formlarıyla kolaylıkla adapte olunabilir.

Davul, çoğunlukla silindirik bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanır. Orta noktasına gerilen deri, ses üretimini sağlar. El ya da tokmak yardımıyla ses üretiminin gerçekleştirilmesi mümkündür. Davuldan büyük oranda tok bir ses çıkar. Perküsyon ise davuldan farklı olarak köşeli ya da dikey bir forma sahiptir. Davul ve perküsyonların bir müzik üretimi içerisinde farklı rolleri bulunur. Dolayısıyla bu iki vurmalı çalgının birbirinden ayrı görevleri üstlendiği bilinmelidir. Zuhal Müzik, geniş yelpazeli davul ve perküsyon çeşitleriyle seçkin modelleri enstrüman tutkunlarıyla buluşturuyor.

Davul ve Perküsyon Modelleri

Davul ve perküsyon modelleri, oldukça zengin tasarım çeşitliliğine sahiptir. Davullar, çoğunlukla markalarına göre kategorize edilir. Perküsyonlar ise tasarımlarına ve yapısal özeliklerine göre modellenir. Elektronik davullar ve akustik davullar bu kategoride en çok tercih edilen modellerdir. Ayrıca perküsyonlar ve ziller de yine vurmalı çalgılar kategorisinin en çok ilgi gören müzik aletleridir.

Vurmalı çalgılarda eğitim süreci de oldukça kritik bir önem arz eder. Dolayısıyla yeni başlayanlar için eğitim amaçlı perküsyon modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca, vurmalı çalgılarda ses üretimini sağlayan bagetler ve malletler de yine ayrı olarak satın alınabilir. Bando ve orkestra enstrümanları da dahil olmak üzere tüm vurmalı çalgılara Zuhal Müzik ayrıcalıkları ve kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Davul ve Perküsyon Fiyatları

Davul ve perküsyon fiyatları, tercih edeceğiniz model ve vurmalı çalgı türüne göre farklılık gösterir. Yeni başlayanlar için daha basit vurmalı çalgılar oldukça düşük maliyetlidir. Daha komplike, profesyonel ve kaliteli davul, perküsyonlar ise bir miktar daha maliyetlidir. Zuhal Müzik, seçkin vurmalı çalgılar koleksiyonuyla tüm model ve standartlarda davul ve perküsyonlara, cazip fiyatlarla sahip olabilme imkanı sunuyor.


Aradığın Her Enstrümanı Bulabİleceğİn Tek Adres

Dünyanın en iyi gitar, piyano, davul markalarına ve binlerce enstrümana Zuhal Müzik’ten ulaşabilir ve deneyimleme şansı bulabilirsiniz.

Ücretsİz kargo, kolay İade ve değİşİm

zuhalmuzik.com’dan aldığınız tüm ürünleri 14 gün içerisinde kolaylıkla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde %100 memnuniyetiniz Zuhal güvencesi altındadır.

Türkİye’nİn Bİr Numaralı Müzİk Mağazası

Türkiye’nin her yerinde herkesin müziğe ulaşması ve müzik yapması için yola çıktık. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyoruz.