Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON

Zuhal Kayıt ve Prova Stüdyoları

En iyi performansınızı ortaya çıkarmak için tasarlandı.

Kayıt, prodüksiyon, mix ve mastering projelerinizde her ses ihtiyacınızı karşılayabilecek teknik ekipmanları ve bir stüdyodan beklediğinizden daha fazlasını Zuhal Müzik güvencesiyle, profesyonel kayıt ve prova stüdyolarımızda bulabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya’da bulunan kayıt stüdyolarımızda size yardımcı olacak uzman ve deneyimli ekibimizle yaratıcılığınızı harekete geçirebilirsiniz.

Zuhal profesyonel kayıt ve prova stüdyoları; yüksek standartta kanal veya hücum kayıt hizmeti sunar, profesyonel müzisyenlerden yeni yeteneklere kadar herkes için en mükemmel müziği üretmenizi sağlar.

Kayıt esnasında dinlenebilmeniz ve yaratıcı enerjinizi koruyabilmeniz için konforlu ve ferah bir müzik stüdyosu tasarladık. Stüdyolarımızın ruhu ve havasıyla kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilirsiniz. Şehrin en iyi lokasyonlarında bulunan Zuhal kayıt ve prova stüdyolarımızın yakınındaki restoranlara ulaşabilir, otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Zuhal Müzik 2014 yılından itibaren Adana, Ankara, Antalya ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 4 farklı şehrinde toplamda 6 farklı lokasyonda bulunan Zuhal Kayıt ve Prova Stüdyoları ile Zuhal bünyesinde bulunan dünyanın önde gelen enstrüman ve ekipman markaları ile profesyonel stüdyo hizmeti sağlamaktadır. Kayıt, prova, çekim, workshop, sunum, performans ve özel etkinlikler için multi-disipliner yaklaşım ile tasarlanarak, ihtiyaçlar doğrultusunda değişiklik yapılabilir bir düzene sahiptir. Kullanıcılar, stüdyo deneyimleri boyunca Lava Akustik tarafından özenle yaratılmış akustik düzenleme, ses izolasyonu ve havalandırma sistemiyle rahat bir çalışma ortamına sahip olur.

Kayıt ve Prova Stüdyolarımızda İhtİyacın olan her şey var !

! Standart Olanaklarımız: Sağlığınız ve güvenliğiniz düşünülerek güncellendi!

Profesyonel Yalıtım ve Akustik Düzenleme

Geniş Stüdyo ve Kayıt Alanları

Çoklu Pratik ve Prova Stüdyoları

Otopark İmkanı

Steril Havalandırma Sistemi

Ekipman ve Malzeme Deposu

Ekipman ve Malzeme Taşıma Asansörü

Profesyonel Destek

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıya bilgilerinizi doldurun, sizi temsilcilerimizden biriyle görüştürelim.

Hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikamızı okuyup anlamış ve kabul etmiş olacaksınız.