Zuhal Müzik

Zuhal Müzik

ARA

DAVUL ve PERKÜSYON

HI-FI

HI-FI

İndirimdekiler

İndirimdekiler


ZUHAL HI-FI

Hi-fi Ses Sistemleri

Hi-fi, “High-Fidelity” kelimesinin kısaltılmış halidir. Teknolojik bir ses sistemi olarak tanımlanmakta olan Hi-fi, kaydolunan sesin aslına uygun bir şekilde dışarı çıkmasını sağlar. Albümlerin kaydolunan şekliyle dinlenmesine olanak tanıyan bu ses sistemi hem stüdyo hem de ev ortamında kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Sanatçı, kaydetmiş olduğu sesi orijinal haliyle dinleme şansına sahiptir. Benzersiz özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hi-fi, sahne performansı tadı verdiğinden sıklıkla tercih edilir.

Hi-fi Modelleri

Hi-fi ses sistemlerinde model ve marka oldukça fazladır. Kategoriye dahil olan ürün başlıkları; amfi, hoparlör, CD çalar, pikap, DAC, kablo ve konektörler, Hi-fi aksesuarları ve plaklar ile Streamer / Network player şeklinde sıralanabilir. Seslerin kayba uğramadan yükseltilmesini sağlayan amfiler; yenilikçi ürünleri bünyesinde barındırır. Bunun yanı sıra nostaljik bir kullanım sunmakta olan pikaplar, tasarımları ve nitelikleri ile birbirinden farklılık gösterir.

Hi-fi kullanımda olmazsa olmazlar arasında yer alan Hi-fi aksesuarları; pikap / kartuş iğne, kablosuz aktarıcılar ve Hi-fi sehpa /stand şeklinde farklı kategoriler üzerinden satışa sunulur. Son derece kullanışlı olan ürünlerin her biri, yüksek performansla çalışmakta olup uzun süreli kullanımı olanaklı hale getirir. Geniş ürün yelpazesi içinden, kaliteli ve yenilikçi ses sistemlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Hi-fi Fiyatları

Hi-fi kapsamında değerlendirilen ürünlerin markaları ve dolayısıyla fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Her biri yüksek performans gösteren, kaliteli tasarımlarıyla uzun süreli kullanımı mümkün kılan Hi-fi ürünleri; aynı zamanda çok özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Pikaplarda daha çok Dual marka ürünler sizlerle buluşuyor.

Bunun yanı sıra geniş bir kullanım alanına sahip hoparlörde Audio Apex, Stirling gibi çok özel markaların yenilikçi ürünleri bulunuyor. Her biri oldukça profesyonel bir şekilde tasarlanmış ürünleri inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünleri sepete ekleyebilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneklerine sahip olan Zuhal Müzik, aynı zamanda ürünlerin her birini garanti belgeleriyle sizlere ulaştırıyor.

Zuhal özel kutusu ile herhangi bir hasara uğramayan ürünlere hızlı, kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kolay iade ve değişim seçeneklerinden yararlanabilir, tam olarak istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Yenilikçi enstrümanları, stüdyo ve müzik ekipmanları ile Zuhal Müzik; her zaman sizlerle!


Aradığın Her Enstrümanı Bulabİleceğİn Tek Adres

Dünyanın en iyi gitar, piyano, davul markalarına ve binlerce enstrümana Zuhal Müzik’ten ulaşabilir ve deneyimleme şansı bulabilirsiniz.

Ücretsİz kargo, kolay İade ve değİşİm

zuhalmuzik.com’dan aldığınız tüm ürünleri 14 gün içerisinde kolaylıkla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde %100 memnuniyetiniz Zuhal güvencesi altındadır.

Türkİye’nİn Bİr Numaralı Müzİk Mağazası

Türkiye’nin her yerinde herkesin müziğe ulaşması ve müzik yapması için yola çıktık. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyoruz.