Alesis Concert: Yeni Nesil Dijital Piyano
Alesis, yeni premium ses ve hissiyata sahip Concert’ı tanıtıyor.

Tam özellikli bir dijital piyano olan ve tamamen ayarlanabilir, duyarlı 88 tuşlu ve yarı dokunmatik tuşları olan Alesis Concert’ı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Premium Ses ve Hissiyat

Yeni Alesis Concert, ayarlanabilir tuş hassasiyetli 88 tam boyutlu ve yarı ağırlıklı tuşlara sahip tam özellikli bir dijital piyanodur. Bu çok yönlü enstrüman, yeni başlayanlar için ideal olsa da geniş özellik skalasıyla ileri seviye müzisyenlerin de gözdesi olmaya hazırlanıyor. Alesis Concert dahilinde 10 gerçekçi ses var: Akustik Piyano, Parlak Piyano, Dijital Piyano, Harpsichord, Drawbar Organ, Church Organ, Synth, Yaylı Çalgılar, Bass ve Clavi. Zengin bir ton için Layer Modunda herhangi bir iki ses katmanını bir kerede birleştirerek, sesinizi tam bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Split Mod'da ise ses sadece sol veya sağ ellere de atayabilir, hatta sesinize daha fazla ayarlanabilir Reverb ve Chorus ekleyebilirsiniz. Güçlü 20-watt dahili hoparlörler ve maksimum 128 nota polifoniği ile Concert, mükemmel çalım deneyimi ve ultra gerçekçi sesler sunar.

 

Güçlü Eğitim Özellikleri

Alesis Concert’ın “Ders Modu” inanılmaz derecede faydalı bir özelliğe sahiptir. Bu özellik, 88 tuşunu aynı ses tonuyla iki bölgeye ayırır. Bu hem öğrencinin, hem de öğretmenin kolayca birbirini izleyerek, çalım tekniğine göre birbirlerinin alanlarına girmeden rahatlıkla çalım yapmalarını sağlamaktadır. Concert’ta ayrıca, sessiz ve özel çalım için ¼ inç (6.35mm) kulaklık çıkışı bulunmaktadır.

 

Tüm Bağlantılar

¼-inç (6.35mm) sustain pedal girişi (pedal dahil) ve ¼-inç (6.35mm) stereo kulaklık çıkışına ek olarak, Concert ayrıca bir kayıt cihazına, miksere, amplifikatöre veya başka bir ses sistemine bağlanmak için stereo RCA çıkışlarına sahiptir . Concert ayrıca bir bilgisayara bağlanmak, eğitim yazılımı veya sanal araç eklentileri kullanmak için bir USB-MIDI çıkışı sunmaktadır. Concert ayrıca 6”D” piller ile bir güç kaynağına bağlı olmadan da çalışabilmektedir.

 

3 Aylık Skoove Premium Online Piyano Kursları Alesis Concert’ta

Skoove, size adapte olan ve size geri bildirim veren geniş kapsamlı çevrimiçi piyano kursları içerikleriyle, piyanoyu öğrenmenin en kolay yoludur! Repertuarınızı kendi zaman aralığınızda, küratörlüğünuzde ve kendi hızında geliştirmek için güncel hit parçalardan, klasik müziğe kadar her türden müzikler ile dolu kataloğa sahiptir. Biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Skoove’nun deneyimli müzisyen ekibi, sorularınızı yanıtlamak için bire bir destek ile hazır! Her ay düzenli şekilde yeni eklenen özel dersler ile repertuarınızı yeni bir türle genişletmeye devam edebilir, piyano çalmanın teorik ipuçları ve püf noktaları da öğrenebilirsiniz.

 

Özellikler:

- Ayarlanabilir tuş hassasiyetli 88 premium tam boyutlu ve yarı ağırlıklı tuş

- Aynı anda 2 sesi bölme veya katmanlama özelliğine sahip 10 yerleşik premium ses

- Gerçekçi ses ve çalınabilinirlik için 20 watt hoparlörler ve 128 nota maksimum polifoni

- Ders modu klavyeyi aynı ses tonu ile iki alana böler.

- Dahili metronom 30-280 BPM'den kolayca ayarlanabilir.

- Kolayca ayarlanabilen Reverb ve Chorus FX; Pedal Rezonans özelliği

- Mikser, amp veya başka bir ses sistemine bağlantı kurmak için Stereo RCA AUX çıkışı

- Sessiz çalımlar için ¼-inç (6.35mm) kulaklık çıkış
- Eğitim yazılımı veya sanal cihaz eklentileriyle kullanım için USB-MIDI çıkışı

- Sustain pedal (dahil)

- 6 "D" piller ile herhangi bir güç kaynağına bağlı olmadan çalışabilmektedir. ( Piller dahil değildir.)

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.