Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
ALESIS, Elektro Perküsyon Pad’lerini Yeniden Tanımladığı Yeni Strike Multipad’i Tanıtıyor!
ALESIS, Elektro Perküsyon Pad’lerini Yeniden Tanımladığı Yeni Strike Multipad’i Tanıtıyor!
Sample. Edit. Loop. Perform.
Tüm davulcuları buraya çağırın! Alesis, daha önceki elektronik perküsyon pad’lerinin performansını ve yaratıcı potansiyelini haddinden çok aşan, inanılmaz yetenekli ve çok yönlü cihazı; Strike MultiPad’i duyuruyor. Daha önce hiç böyle bir perküsyon gücü tek bir ünite içine yerleştirilmemişti ya da çalması hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kitinizi yeniden tanımlayın, sesinizi yükseltin ve performansınıza gerçek, kişiselleştirilebilir bir duygu ekleyin!

En son teknolojiye sahip Strike MultiPad’in; 9 özelleştirilebilir RGB pad’ler, 4.3 inç tam renkli ekran, dahili örnekleyici /looper, 32GB depolama, 5 dahili efekt prosesörü, sınırsız yaratıcılık için 7000'den fazla ses sunar.

Alesis Strike MultiPad, davulcuların gereksinimleri doğrultusunda benzeri görülmemiş bir şekilde örnekleme, düzenleme, döngü yapma ve performans deneyimi tasarladı. Bu amaçla MultiPad, 7000+ dahili ses, 32GB depolama ve herhangi bir kaynaktan (akıllı telefon, mikrofon, internet, USB üzerinden, başka herhangi bir ses cihazından) örnekleri kaydetme olanağı sunuyor. Performansınızın incelik taşıyan her nüansını yakalayabilmeniz için 9 adet hıza duyarlı pad’lerin özelleştirilebilir RGB ışıklarına sahip olmasının yanı sıra; bu ışıklar sayesinde sahneniz veya çalım yaptığınız ortam her ne karanlık olursa olsun, performansınızı sergilerken ritmi kaçırmamanızı da sağlamaktadır. Ayrıca maksimum çalma kolaylığı için yapılandırılabilir içeriğe sahiptir. Beş yerleşik efekt işlemcisinin yanı sıra Özel Efekt Kontrolü de bulunmaktadır. Bu sayede performansınızı sergilerken sesleri / döngüleri gerçekten kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca çoklu USB ses ve MIDI arabirimi giriş ve çıkışları, çoklu harici davul / zil tetikleyicileri ve sistem durumunu kontrol etmek veya düzenlemeleri bir arada tutmak için Alesis'e özel  4.3” renkli ekranı bulunmaktadır. Toplamdaki bu perküsyon gücü, unutmayınız ki birden fazla ünitede bile mevcut değildir!

Özellikler:
• Özelleştirilebilir RGB ışıklarına sahip 9 adet hıza duyarlı pad’ler
• 6GB'tan fazla örnek ve döngüye sahip 32GB dahili depolama
• 4.3” renkli ekran, hızlı görsel sistem durumu sunar ve düzenlemeyi kolaylaştırır.
• Dahili Örnekleyici - telefonunuz, mikrofon veya bilgisayarınızdan mükemmel sesi yakalamanızı sağlar.
• Dahili Döngü Kaydedici - gerçek zamanlı olarak özel döngüler oluşturmanızı sağlar.
• 2 Kanallı USB ses arabirimi - bilgisayarınıza hızlı ve kolay bağlanır.
• Kendi WAV dosyalarınızı hızlıca yüklemek için bir USB sürücü bağlayabilme.
• Beş yerleşik efekt işlemcisi (3 kit FX, 1 master FX, 1 comp / EQ)
• Ayrı ayrı Main, Aux ve Kulaklık çıkışları
• Sistem genişletme için üç trigger girişi ve iki dual foot-switch girişi
• “A-LINK” - İki tam şekilde atanabilen sonsuz dönme kodlayıcısıAlesis'in İleri Teknolijiye Sahip Dünyasını Keşfetmek İstiyorum.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.