Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Alesis Yeni Strike Amp 12 Elektro Davul Amfisini Tanıtıyor.
2000 Watt güç garantisi veren yeni Alesis Strike Amp 12, elektronik davulunuzun güçlü sesi olmak üzere yola çıktı!

Tüm Davulcuları Çağırın! Şimdi Kendi Seslerinizi Yaratmanın Vakti!

Tarzınızı mükemmelleştirmek için çok çalıştınız biliyoruz, bu durum sadece sizin başarınız! Doğru ağırlık ve uzunluktaki en sevdiğiniz bagetler ellerinizdeyken, bayıldığınız o parçayı çaldığınızı hayal edin... Ne özgürlüğünüze karışan biri, ne de hata yaptığınızda eleştiren kimse olmadığını düşünün… Tabii aynı şekilde sadece size özel olan, benzersiz sesiniz için de aynı şey geçerli… Sıradan bir hoparlöre güvenmemenizi öneriyor ve çokça güçlü davul monitörü Alesis Strike Amp 12’yi sizinle tanıştırmak istiyoruz…

 

Duvarları Yıkacak 2000 Watt Güç

2000 Watt'lık yükseltilmiş güç ve süper yüksek performanslı dönüştürücülere sahip hoparlörleri ile istediğiniz alanda ve durumda performansınızı, kayıtlarınızı veya provalarınızı her zaman yüksek sesle ve net olarak duyuracaktır. 12 inç düşük frekanslı sürücüsü gerçekten baslarınıza “tekmeyi” vuracak! Bilgisayar optimizasyonlu dalga kılavuzundaki yüksek frekanslı sıkıştırma sürücüsü tüm trampet ve zillerin parlaklığını ve çınlamasını sürdüreceğinin garantisini veriyor…

 

Basit Kurulum

Strike Amp 12, herhangi bir yere sığması için gereken tüm özelliklere ve çok yönlülüğe sahiptir. Kolay kurulumu ve kullanımı sebebiyle direkt olarak monte edilebilecek, hafif ve esnek kabin tasarımına sahiptir. Dikey olarak kullanabilir veya bir sahne monitörü gibi yatay olarak ta geriye eğebilirsiniz.

 

Esnek Bağlantılar

Bağımsız ses seviyesi kontrolleri ve klips göstergesi ile birlikte çift XLR/TRS 1/4 inç'lik combo girişler, neredeyse sınırsız bağlantı ve çok yönlü olduğunun göstergesidir. Bu sayede en yüksek seslerde bile hoparlörlerden gelen ses asla kirlenmeyecektir. Başka bir Strike Amp 12'yi bağlamak veya performansınızı başka bir giriş cihazına göndermek için bir XLR çıkışı bile bulunuyor.

 

Sesini Özelleştir

Kendinize has “doğru” ton için sesi özelleştirmek ister misiniz? Dahili Contour EQ kontrolünü kullanarak ve Ground-Lift düğmesi ile istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırabilir, böylece duyduğunuz sesi en saf hali ile imzanızı attığınız bir ton haline getirebilirsiniz.

 

 

Özellikler:

  • 2000 Watt pik gücü, tüm performanslar ve pratik için yeterince netlik, keskinlik ve daha fazlasını sunar.
  • Özel olarak seslendirilmiş 12 inçlik woofer ve yüksek frekanslı sıkıştırma sürücüsü ile yapay renklendirme olmadan tüm frekans aralığında hassas ve tam tepkiyle davul seslerinizi alma imkanı sunar.
  • (2) XLR/TRS 1/4 inç, bağımsız ses kontrolleri ve klips göstergeli girişler
  • Başka bir Strike Amp 12 bağlamak veya performansınızı başka bir giriş cihazına göndermek için XLR çıkışı
  • Monitör standlarına da monte edilebilen hafif ve esnek tilt arka kabin tasarımı
  • Sesini kontrol etmek için Contour EQ düğmesi
  • Ground-Lift düğmesi ile istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırabilme

 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.