Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Beat Battle Yarışması için Geri Sayım Başladı!
Akai Professional & Tracklib, jüriliğinin Erick Sermon tarafından üstlenilmiş bir Beat yarışması; Beat Battle için güçlerini birleştirdi.

Müziğinle savaşmak mı istiyorsun? İşte beklediğin rekabet ayağına geldi! Akai Professional ve Tracklib, jüriliğini Erick Sermon’un yapacağı Beat Battle yarışmasını duyuruyor… Yeni ve mevcut MPC, MPD ve MPK serisi kullanıcıları içi geçerli bu yarışmaya başvurmak çok kolay!
 

Başlangıç seviyesinden, usta profillere kadar geniş bir kullanıcı kitlesini hedefleyen Tracklib ve Akai Professional işbirliği ile ortaya çıkan Beat Battle’a başvurmak için öncelikle Akai Professional ürün kayıt sayfasından sahip olduğun ürünü kaydettirmen gerekiyor… Sonrasında, ücretsiz olarak Tracklib yarışma sayfası üzerinden 2 ana dosyayı ve seçilen şarkıyı indiriyorsun ve gerisi yaratıcılığına kalmış… Başyapıtını oluşturmak için kes, yapıştır, örnekleme yap ve prodüksiyonunu remix’le!

 11 Ağustos 2019 tarihine kadar yarışma için oluşturulmuş #akaitracklib hashtag’i ile Instagram’da paylaş, büyük ödülü kazanma fırsatı yakala!

 Peki, ödüllerin ne olduğunu merak ediyorsan… İşte ödüller!

 

Şampiyon | Erick Sermon Tarafından İmzalanmış MPD218 & Tracklib Sample Clearance + 100 adet İndirme Kredisi

• 2. Sıra | MPC Yazılımı + Genişletmeler ve Sample Clearance + 50 adet İndirme Kredisi

• 3. Sıra | MPC Yazılımı + Genişletmeler ve Sample Clearance + 50 adet İndirme Kredisi

 


 

Ne için bekliyorsun? Bu harika ödülleri kazanmak için şimdi ritmini arttırma vakti!

 


 Tracklib Hakkında

Tracklib, yasal ve uygun fiyatlı örnekleme sunan dünyanın ilk ve tek orijinal müzik servisidir. Dünyanın her yerindeki müzik prodüktörleri 100.000'den fazla parçaya kolayca göz atabilir ve örnekleme için indirmeleri satın alabilir, ardından anında 50 $’a varan bir lisans alabilir. 2018 yılında başlatılan hizmet, Questlove, Zaytoven, Bloodshy, Statik Selektah, Prens Paul ve Erick Sermon gibi endüstri liderleri tarafından desteklenmeye devam ediyor.

 

MPC Serisi

Modern müziğin evrimi, efsanevi Akai Professional MPC serisiyle tamamen bağlantılı! Tam özellikli prodüksiyon ve performansların güç santrali haline gelen MPC Serisi ile birden fazla tür üretebilir ve sayısız gelişmiş özellikleriyle çığır açan başyapıtlar gerçekleştirilebilir. Fazlaca örneği yapılan ancak hiçbir zaman aşılmayan tasarımıyla, Music Production Centre rakipsiz bir iş akışı ve ileri görüşlülükle birlikte somut, sezgisel bir arayüze sahip MPC Serisini endüstri standartları için güçlendiriyor. Taklit ürünlerle müzik yapmaya razı olma, MPC X, MPC Live ve MPC Studio Black ile yaratıcılığını en iyi şekilde duyur!
MPC Serisini Keşfetmek için Tıklayınız.

 

MPK Serisi

MPK Serisi, DAW tabanlı yaratıcılığın merkezinde! Akai MPK serisi kontrol cihazları derin yazılım

entegrasyonu, gelişmiş iş akışı ve ikonik MPC iş istasyonları hattından çekirdek teknolojileri harmanlar. MPK Mini MKII, MPK225, MPK249 ve MPK261 modelleri,  sanal araçların, efekt eklentilerinin, DAW'larin ve daha fazlasının kapsamlı arayüzleri ve manipülasyonları için “hepsi bir arada” denetleyici çözümleri olacak şekilde tasarlanmıştır.
MPK Serisini Keşfetmek için Tıklayınız.

 

MPD Serisi

MPD Serisi kontrol üniteleri müzik üreticileri, programcılar, müzisyenler ve DJ’ler için mükemmel olan MIDI-over-USB pad denetleyicileridir. MPD218, MPD226 ve MPD232’nin MPC kontrolleri ve teknolojilerinin sezgisel karışımı ile bilgisayar müziği dünyasına klasik bir atım yapma hissi vermek için kolay USB ağ bağlantısına sahip üretim cihazlarıdır.
MPD Serisini Keşfetmek için Tıklayınız.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.