Beat Burada Başlar!
Akai'den Yeni MPC Beats Yazılımı

                    

BEAT BURADA BAŞLAR

Yeni başlayanlar için DAW formatında beat yazmanızı sağlayan MPC Beats ile tanışın. MPC'nin çalışma sisteminden esinlenen MPC Beats, yeni üreticiler ve beat yapımcılarına geniş ses arşivi, MPC plugin enstrümanları, davul sampleları ve çok daha fazlasını sunuyor

MPC BEATS'İ KEŞFEDİN

  • DRUM SAMPLELARINI KULLANMAK İÇİN 16 PAD
  • MIDI SESLERİ KAYDEDMEK İÇİN PIANO ROLL
  • CHOP VE EDIT İÇİN SAMPLE EDITÖR
  • SES ARAMA VE SEÇME TARAYICISI
  • PARÇALAR ARASINDA SEÇME VE NAVİGASYON İÇİN BİLGİ BÖLÜMÜ


MÜKEMMEL DUYULAN BEATLER
MPC'nin kusursuz çalışma prensibini temel alan MPC Beats, tam özellikli, hızlı, kolay ve mükemmel duyulan beat oluşturma yazılımıdır.
 İHTİYACIN OLAN HER ŞEY
MPC Beats'i kurduğunuz andan itibaren üretmeye başlamaya hazırsınız. İçeriğinde hazır bulunan şarkılardan birini yeniden düzenleyerek veya Trap, Dans, Pop gibi bir tür şablon ile hemen denemeye başlayın. 2 GB'lık samplelar, elektronik ve entrüman sesleri arasında seçim yapın.
 


KONTROL SİZDE
MPC Beats ile müziğin kontrolü tamamen sizde. Tak çalıştır özelliği ile tüm usbler için uyumludur. MPK Mini, Alesis V-Mini ve daha birçok cihaz için beat yapımınız için önceden arayüzleri hazırlanmış kontrol listesine bağlanın.


DAHA FAZLA GÜÇ
Hırslı müzik üreticileri için tasarlanan MPC Beats, 80'i aşkın ses FX eklentisi ile sesi aklınıza gelebilecek her biçimde dönüştürmeyi, manipüle etmeyi ve dönüştürmeyi mümkün kılıyor. VST / AU uyumluluğu sayesinde sonik paletinizi uyumlu üçüncül sanal enstrüman eklentileri ve ses işleme eklentileri ile genişletebilir. müziğinize canlı öğeler eklemek için 2 stereo kanal ile enstrüman veya vokal bile kaydedebilirsiniz.

 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.