Zuhal Müzik

ARA

DAVUL ve PERKÜSYON

Müzİk Dünyasında Bİr İlk!

Müzik sektörünün lideri Zuhal Müzik ve sigorta devi HDI Sigorta iş birliğiyle ortaya çıkan ‘‘Müzik Enstrümanı Sigortası’’ ile Türkiye’de yepyeni bir sigorta uygulaması hayata geçiyor. İş birliği kapsamında taraflar, online platform da dahil olmak üzere Zuhal Müzik mağazalarından satın alınacak müzik enstrümanlarına sigorta güvencesi ile koruma imkânı sunuyor.

HDI Müzik Enstrümanı Sigortası, müzik enstrümanlarında oluşabilecek kazaen kırılma, zarar görme veya çalınma gibi durumları teminat altına aldığı gibi, enstrüman sahibinin maruz kalabileceği kazalara karşı da güvence sunarak, müzik severlere ayrıcalık ve kolaylık sağlıyor.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ürüne ilişkin yaptığı değerlendirmede, ‘‘Sigortalılarımızın ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmek, hayatlarını kolaylaştıracak alternatifler sunmak amacıyla çalışmalarımız artarak devam ediyor. HDI Müzik Enstrümanı Sigortası ile bir anlamda işimiz ile sanatı birleştiriyor ve kendi yöntemlerimiz ile müziğe gönül verenlerin yanında oluyoruz. İş birlikleri ve destekleri için Zuhal Müzik Ailesine çok teşekkür ederiz.’’ dedi.

Zuhal Müzik Genel Müdürü Adnan Sungurlu da bu iş birliğinden duyduğu memnuniyeti ‘‘Türkiye’de müzik sektörüne yönelik ilk sigorta çalışması olan bu ürünün yaratacağı değer ve farkındalığın gücüne gönülden inanıyoruz. Uzun yıllardır gündemimizde olan proje ile böyle bir sisteme öncülük ettiğimiz için hem mutlu hem gururluyuz. Proje paydaşlarımızla birlikteliğimiz her alanda sürecek.’’ şeklinde dile getirdi.


Enstrüman ve Müzik Ekipmanı Sigortası Kapsamında;

** Bu sigorta poliçesiyle Zuhal Müzikten satın aldığınız enstrüman ve müzik aletlerini kazaen kırılma, hırsızlık, yangın, doğal afetler, terör ve daha bir çok riske karşı teminat altına alınmaktadır.

** Bireysel müşteriler için Ferdi kaza ve 3. Şahıslara karşı verilebilecek zararlar da poliçe kapsamında yer almaktadır.

** Sigorta poliçesi satış bedeli 650 $ karşılığı Türk Lirası ile 30.000 $ karşılığı Türk Lirası arasında olan ürünler için düzenlenebilmektedir.


Ayrıntılı Bilgi ve İşlemler için;
Zuhal Müzik
mağazalarını ziyaret edebilir veya 0232 463 38 56 numarası üzerinden ya da [email protected]'den bizimle iletişime geçebilirsiniz.