Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Native Instruments, MASCHINE’in 10. Yılını Kutluyor!
10. Yıla Özel Sınırlı Sayıda Yeni Flame Orange MASCHINE Çok Yakında!
Native Instruments, 2009’da piyasaya sunulan MASCHINE’in 10. Yılını kutluyor. Bu vesileyle, Native ultra sınırlı sayıda üretilen Flame Orange MASCHINE'i piyasaya sürüyor.

Klasikleşmiş tasarımına inovatif çalışmalarını ekleyen Native Instruments MASCHINE MK3 Kontrol Cihazını hem yazılım hem de donanıma yönelik sürekli güncellemeler akışı ile bugünki modern ve güçlü enstrümana evrimleştirmişti. MASCHINE MK3, son on yılda, dünya genelindeki hip hop ve elektronik müzik toplulukların hızlı yaratıcı potansiyelini benimseyerek hibrit donanım / yazılım teknolojisi sayesinde beat-yazımı ve pro-prodüksiyon alanında öncü rolü de üstleniyor.

Flame Orange MASCHINE ise; MASCHINE Mk1'in orijinal parlayan turuncu padli tasarımına geri dönüş yapan, dünya çapında sadece 100 adet mevcut olacak şekilde üretildi.

19-24 Ağustos'ta Native, dünyanın dört bir yanından en sevilen YouTube içerik üreticilerini, üst düzey müzik yapımı için Berlin'deki ‘19 Creator Base’e davet ediyor. Pat Ryan, Courtney Hawkins ve Sarah2ill dahil on dört sanatçı, yaratıcılıklarını arttırmak ve beraber müzik yapmak için beş gün boyunca Almanya’nın başkenti Berlin’de olacaklar.

100 adet Flame Orange MASCHINE’e nasıl sahip olabileceğine dair detaylar çok yakında!

Native Instruments ürünlerini incelemek için tıklayınız.

 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.