Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON

ZUHAL & PEGASUS İŞBİRLİĞİ

 

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol üyeleri, 01.06.2024-01.09.2024 tarihleri arasında Zuhal Müzik mağazaları ve www.zuhalmuzik.com web sitesinden tek seferde yaptıkları 25.000 TL üzeri alışverişlerde 15.000 BolPuan kazanıyor!


Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanyadan 01.06.2024 (saat 00.01’den itibaren) -01.09.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanılabilir.


Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanya’dan Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilecektir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına ve Kampanya kurallarına uygun olarak yapılan alışverişlerde BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Şirketler, tüzel kişiler, ticari işletmeler bu kampanyadan faydalanamayacaktır. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.


Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde Zuhal Müzik mağazaları ve www.zuhalmuzik.com web sitesinden tek seferde yapılan 25.000TL üzeri alışverişlerde 15.000 BolPuan kazanılacaktır.


Kampanyanın Geçerli Olduğu Ürünler ve Satış Kanalı: Kampanya tüm Zuhal Müzik mağazaları ve www.zuhalmuzik.com adresli web sitesi üzerinden tek seferde yapılan 25.000TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.


Kampanyalar birleştirilemez.


Kampanyaya Katılım:
Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Pegasus BolBol Üyeliği ile ilişkilendirilmiş ad-soyad ve telefon numarası bilgileri ile Zuhal Müzik mağazaları ve www.zuhalmuzik.com web sitesi üzerinden Kampanyanın Geçerli Olduğu Ürünler arasından tek seferde 25.000TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir. 


Zuhal Müzik mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kampanyadan faydalanılmak istendiği satış işlemleri sırasında belirtilmelidir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı gerçekleşmez. İlgili satış işleminin gerçekleştiği tarihten itibaren ürünlerin teslim tarihine kadar Pegasus BolBol üyeliği oluşturulmazsa kampanya koşulları sağlanmamış, kampanyaya katılımda bulunulmamış sayılacaktır ve BolPuan kazanımı gerçekleşmeyecektir.

 

Kampanya Kuralları:

- Kampanyadan faydalanabilmek için Pegasus BolBol üyesi tarafından, www.zuhalmuzik.com adresinde alışveriş esnasında girilen fatura bilgileri (isim soyisim, telefon numarası) Pegasus BolBol üyeliğinizdeki bilgilerle birebir eşleşmesi gerekmektedir.


- Kampanyadan Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında bir kez yararlanılabilir. Zuhal Müzik mağazaları ve www.zuhalmuzik.com adresinden tek seferde yapılan her 25.000TL ve üzerindeki alışverişlerde sadece bir defa 15.000 BolPuan yüklenmesi yapılacaktır. BolPuanların ile tek yön yurt içi kış sezonu 7.500, yaz sezonu 15.000 BolPuan ile bilet alabilmektedir. *Vergi, hizmet bedeli ve check-in bedeli dahil değildir. Yaz sezonu için kullanılacak BolPuanlar, 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren gerçekleşecek uçuşları kapsamaktadır.


- Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, ürün teslim edildikten sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde ilgili Pegasus BolBol üyesinin telefon numarası ile ilişkilendirilmiş olan Pegasus BolBol hesabına hesabına yüklenecektir.


- İşbu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.


- Satın alınan ürünün iptal veya iade edilmesi halinde kampanya şartları sağlanamamış ve kampanya katılımı sağlanamamış olacak ve bu kapsamda BolPuan kazanımı olmayacaktır.


- Pegasus’un kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.


- Satın alım işlemlerine ilişkin olarak Zuhal Müzik ile ilgili müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak sorumluluğu bulunmamaktadır. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.


- BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyelerinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.


- Kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus’un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.


- Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.


- Zuhal Dış Tic. A.Ş ve Pegasus önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


- Detaylı bilgi için size en yakın Zuhal Müzik şubesini ve www.zuhalmuzik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Buraya tıkla hemen alışverişe başla!